Belka
Środa, 14 Listopada 2018   imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zespół Szkolno-Przedszkolny i SSM w Dębogórzu, nowy rok szkolny 2018/2019 przywitali z wójtem Jerzym Włudzikiem | ZDJĘCIA

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Uroczyście, bo z udziałem m.in. wójta Jerzego Włudzika rok nauki rozpoczęli młodzi mieszkańcy Dębogórza i okolic. - Witajcie w nowym roku szkolnym 2018/2019! - tak na szkolnym facebooku przywitało uczniów grono nauczycielskie Zespołu Szkolno-Przedszkolny i SSM w Dębogórzu. - Życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz sukcesów w nauce i sporcie!

Pełna treść wiadomości na: puck.naszemiasto.pl/artykul/zespol-szkolno-przedszkolny-i-ssm-w-debogorzu-nowy-rok,4788673,gal,t,id,tm.html?kategoria=31
puck.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: puck.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pucki

Powiat pucki - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie pomorskim, a jego siedziba mieści się w Pucku. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Hel, Jastarnia, Puck (gmina miejska), Władysławowo, Kosakowo, Krokowa, Puck (gmina wiejska). Powiat podjął współpracę partnerską z powiatem gliwickim i międzynarodową z niemieckim powiatem Trewir-Saarburg. Z ciekawostek należy wymienić, że jest to najdalej wysunięty na północ powiat naszego kraju.

Granice powiatu od strony północnej przebiegają wzdłuż linii brzegowej Hel-Białogóra. Walorów turystycznych tego miejsca przedstawiać nie trzeba. Okazuje się, że bogactwo przyrodnicze i historyczne tych ziem przyciąga licznych turystów z zagranicy. Samym historycznym centrum jest oczywiście miasto Puck. Jego powstanie miało miejsce we wczesnym średniowieczu (około VII w.).     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola