Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

JEIMARI Y P4PITA SE ENFRENTAN A SLAD1N EN RANKED| MI PUCK ESTA CHUSQUITO TODAVIA XD | DOTA 2

 
CREDITOS: -Twitch: twitch.tv/jeimaridoto -Face: facebook.com/jeimaridoto/ -facebook.com/MatthewDota/ -Contact me: crazybearsdota malpka hotmail.com SEGUNDO CANAL: youtube.com/c/CrazyBearsClips Si Deseas Apoyarme Con Donacion Entra Aqui Gracias: paypal.me/CrazyBears MIS REDES SOCIALES: -facebook.com/CrazyBearsDota/ -facebook.com/CrazyBearsClips/ -Twitter: twitter.com/CrazyBearsDota -Grupo: facebook.com/groups/1797454130504782 -discord.gg/gee4sSt NO SE OLVIDEN DE DARLE ME GUSTA GRACIAS ;D

 


CrazyBears
 
Data pliku video: 2018-11-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pucki

Powiat pucki - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie pomorskim, a jego siedziba mieści się w Pucku. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Hel, Jastarnia, Puck (gmina miejska), Władysławowo, Kosakowo, Krokowa, Puck (gmina wiejska). Powiat podjął współpracę partnerską z powiatem gliwickim i międzynarodową z niemieckim powiatem Trewir-Saarburg. Z ciekawostek należy wymienić, że jest to najdalej wysunięty na północ powiat naszego kraju.

Granice powiatu od strony północnej przebiegają wzdłuż linii brzegowej Hel-Białogóra. Walorów turystycznych tego miejsca przedstawiać nie trzeba. Okazuje się, że bogactwo przyrodnicze i historyczne tych ziem przyciąga licznych turystów z zagranicy. Samym historycznym centrum jest oczywiście miasto Puck. Jego powstanie miało miejsce we wczesnym średniowieczu (około VII w.).     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola