Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień świąteczny w SP Puck (grudzień 2018). Maluchy zaprosiły na podróż po różnych krajach i odkrywały z nami zwyczaje świąteczne | ZDJĘCIA

Data publikacji: 2018-12-03, Data modyfikacji: 2018-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie z SP Puck zorganizowali prawdziwą podróż świąteczną. Dzięki im wysiłkom można było poczuć się jak przy stole wigilijnym w Finlandii, Anglii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i we wielu innych miejscach. Loterie fantowe, występy najmłodszych, świąteczny kiermasz i kino ze świątecznym - oczywiście - repertuarem. Nie zabrakło wizyty Świętego Mikołaja i mnóstwa aktywności dla dzieci i ich rodziców od dekorowania pierników po wspólne kolędowanie.

Pełna treść wiadomości na: puck.naszemiasto.pl/artykul/dzien-swiateczny-w-sp-puck-grudzien-2018-maluchy-zaprosily,4903808,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pucki

Powiat pucki - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie pomorskim, a jego siedziba mieści się w Pucku. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Hel, Jastarnia, Puck (gmina miejska), Władysławowo, Kosakowo, Krokowa, Puck (gmina wiejska). Powiat podjął współpracę partnerską z powiatem gliwickim i międzynarodową z niemieckim powiatem Trewir-Saarburg. Z ciekawostek należy wymienić, że jest to najdalej wysunięty na północ powiat naszego kraju.

Granice powiatu od strony północnej przebiegają wzdłuż linii brzegowej Hel-Białogóra. Walorów turystycznych tego miejsca przedstawiać nie trzeba. Okazuje się, że bogactwo przyrodnicze i historyczne tych ziem przyciąga licznych turystów z zagranicy. Samym historycznym centrum jest oczywiście miasto Puck. Jego powstanie miało miejsce we wczesnym średniowieczu (około VII w.).     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola