Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Baza Szlachetnej Paczki pusta (Listopad 2018). 26 rodzin ma już swoich darczyńców. Wśród nich Jarosław Biał i kosakowskie harcerki | WIDEO

Data publikacji: 2018-11-19, Data modyfikacji: 2018-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejny finał Szlachetnej już przed nami. 8-9 grudnia paczki przygotowane przez darczyńców trafią do potrzebujących rodzin. Te zostały wybrane już na początku minionego weekendu (17.11.2018). Zaledwie kilka godzin po otwarciu bazy z rodzinami - te odnalazły już swoich darczyńców. Swoje uczestnictwo w kolejnym finale Szlachetnej Paczki potwierdzili: Jarosław Białk - starosta pucki, Kosakowska Drużyna Harcerek "Chata" i Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku.

Pełna treść wiadomości na: puck.naszemiasto.pl/artykul/baza-szlachetnej-paczki-pusta-listopad-2018-26-rodzin-ma,4886594,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pucki

Powiat pucki - jeden z licznych powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w województwie pomorskim, a jego siedziba mieści się w Pucku. W skład powiatu wchodzi siedem gmin, są to: Hel, Jastarnia, Puck (gmina miejska), Władysławowo, Kosakowo, Krokowa, Puck (gmina wiejska). Powiat podjął współpracę partnerską z powiatem gliwickim i międzynarodową z niemieckim powiatem Trewir-Saarburg. Z ciekawostek należy wymienić, że jest to najdalej wysunięty na północ powiat naszego kraju.

Granice powiatu od strony północnej przebiegają wzdłuż linii brzegowej Hel-Białogóra. Walorów turystycznych tego miejsca przedstawiać nie trzeba. Okazuje się, że bogactwo przyrodnicze i historyczne tych ziem przyciąga licznych turystów z zagranicy. Samym historycznym centrum jest oczywiście miasto Puck. Jego powstanie miało miejsce we wczesnym średniowieczu (około VII w.).     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola